11 грудня відбудуться вибори в Криничанській об’єднаній територіальній громаді
0-02-04-638c8805b99a0c27b9aa6210d5f1e333a5d82cb33d7f5b3a0932bebd3f18c770_full

На посаду голови балотується мешканець Кам’янського –  Віталій Власенко.

Біографічна довідка:

Власенко Віталій Анатолійович народився 30 серпня 1977 року в місті Дніпродзержинськ. В 1994 закінчив середню школу № 24, з 1994 по 1996 рік навчався в Дніпродзержинському медичному училищі. В 1996-1998 – служба в Збройних Силах України.  Після демобілізації він вступив до Харківської національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. В 2004 закінчив її та  отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист.

Має другу вищу освіту, в 2012 році закінчив Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», кваліфікація – інженер-землевпорядник.

Загальний стаж роботи В.Власенка – 21 рік, з яких стаж державної служби –  14 років. Трудова діяльність як державного службовця почалась 2 липня 2001 року у сфері земельних ресурсів, а саме в Управлінні земельних ресурсів у м. Дніпродзержинськ. Пізніше він працював в Дніпропетровському головному управлінні земельних ресурсів та в  Дніпродзержинському міському управлінні земельних ресурсів.

Працював також у Дніпропетровському міжміському відділі з контролю за використання та охороною земель. Займав посаду заступника начальника управління Держкомзему у м. Дніпродзержинську.

Має досвід роботи в Державній інспекції сільського господарства в Дніпропетровської області. За сумлінну працю неодноразово отримував подяки.

Одружений, має два сина та доньку.

Приорітетними напрямками в своїй діяльності в разі його обрання на посаду голови Криничанської об’єднаної територіальної громади, Віталій Власенко  бачить вирішення проблем з розбитими шляхами та недостатньою кількістю транспорту, відсутністю вуличного освітлення,  дитячих майданчиків та робочих місць.

«Швидко минає час, але на превеликий жаль мало що змінюється. Сумно усвідомлювати те, що люди, які роками проживали у рідному селі, повинні залишати домівки та шукати кращого життя у місті», – зазначає Віталій Анатолійович у своїй передвиборчій програмі.

В своєму зверненні до селян В.Власенко наголосив: «Я – не політик, я – звичайна людина, і душею і серцем вболіваю разом з вами за невирішені питання соціально-економічного і культурного розвитку рідного краю, його інфраструктури. Рішення балотуватися і включитися в боротьбу я прийняв, чітко усвідомлюючи всю відповідальність і складність поставленої задачі. Я роблю цей крок, опираючись на підтримку та розуміння населення. Знаю, що зможу принести користь рідному краю. Прикладу всі сили та енергію щодо забезпечення гідних умов для мешканців Криничанської об’єднаної територіальної громади».

p1060386

В передвиборчій програмі Віталія Власенка приоритетними є такі напрямки діяльності:

– Відкрита та прозора місцева влада (розвиток місцевого самоврядування, зручні центри адміністративних послуг для громадян, контроль отримання державних субсидій та інших видів державної допомоги, збільшення підтримки пенсіонерів, малозабезпечених громадян та багатодітних родин).

– Безпека громадян (взаємодія з поліцією, забезпечення порядку, залучення громадських організацій до патрулювання територій, освітлення вулиць).

– Розвиток рідного краю (забезпечення умов для притягнення інвесторів, створення нових робочих місць, розвиток сільського господарства, тваринництва).

– Оформлення документів на землекористування (договорів оренди землі, передача  ділянок у власність,  проведення інвентаризації, формування нових земельних ділянок).

– Муніципальний транспорт (забезпечення проїзду громадян до місця роботи, навчання, дитячих садочків, лікарень, державних установ).

– Навколишнє середовище (очищення довкілля від побутових відходів, паспортизація майданчиків для збору сміття, благоустрій територій, створення рекреаційних зон для відпочинку).

– Медицина (кваліфікована медична допомога, медичне страхування, право на безоплатне отримання медичних послуг).

Маючи досвід керівної роботи та освіту, яка, як для голови селища міського типу дуже витребувана, Віталій Власенко має всі шанси на перемогу у виборчому процесі, тож побажаємо йому успіхів!

Катерина Панасенко

 

Поделиться
Be the first to comment

Leave a Reply