Акція чи шахрайство від «Велесу»?
Одного часу торгівельна мережа «Велес» була дуже «популярною» по випадках наявності на полицях простроченого товару1. Зараз стартує інша «акція» від «Велесу» – «Кістки по ціні м’яса». Дуже не хотілося бруднити сайт такою негативною темою, але вона, на жаль, розповсюджена і актуальна весь час, і ми щоденно стикаємося з аналогічними випадками недбалого ставлення до своєї роботи і до нас, покупців.

У магазині «Велес», що біля «Бомби» на Лівобережжі Дніпродзержинська було придбано м’ясо у картонній тарі та зверху замотане харчовою прозорою плівкою. На вітрині воно було шикарне, і так і закликало купити його, та ще й по акційній ціні. Але вдома, розпаковуючи придбаний продукт, чекало розчарування, бо з трьох придбаних одиниць товару, в двух, під гарним апетитним м’ясом були акуратно підкладені обглодані кістки.

Таким чином виникає думка, що робітники цього маркету, намагаючись позбавитись від кісток, або крадуть м’ясо, або створили в себе безвідходне виробництво. То чи не занадто продавати кістки по 60 грн.?

На дві електронні адреси «Велесу» були надіслані міні-скарги з пропозицією розібратися, навести лад та повідомити про результати розгляду повідомлення. Але керівництво проігнорувало на заклик, тому публікуємо цей матеріал. А покупцям радимо акційні продукти, придбані у «Велесах», розпаковувати на місці. Може кому доведеться нагодувати працівників цієї мережі кістками або іншим делікатесом.

 

Поделиться
About AdMIN 61 Articles
Имея незлобливый характер, врагами так и не обзавелся, поэтому, время от времени, вынужден драться с друзьями…

Be the first to comment

Leave a Reply