“Ароматна” історія
vlcsnap-2016-02-04-14h08m06s589

У Дніпродзержинську вже досить застарілі будівлі і потребують ремонтів. Як під’їздів, так і внутрішньо будинкових комунікацій, зокрема, каналізації. Ось наприклад будинок №14, який знаходиться по вул. Сировця. Каналізація вже застара та потребує негайного ремонту. Жителі цього будинку неодноразово зверталися за допомогою до комунальників, але все марно. У підвалі цього будинку все залито фекаліями. Труби поіржавіли і потребують негайної реконструкції. А пластикові вже зносилися та з них тече смердюча речовина.

vlcsnap-2016-02-04-14h09m38s938

3 лютого, не витримавши ігнорування та бездії комунальників на постійні скарги мешканців, житель цього будинку Дмитро набрав відро смердючої рідини з підвалу та прийшов на прийом до керівника житлово-комунального господарства міста Сергія Понізова.

vlcsnap-2016-02-04-14h08m48s159

Після цього реакція департаменту була блискавична.

Комунальники відразу ж розпочали огляд підвалу, каналізації та приступили до ліквідації безладу. Підтоплення виникло внаслідок засмічення каналізації мешканцями будинку.

Зараз каналізація почищена, але залишкові явища відкачати неможливо. Залишається чекати, доки вони висохнуть. У даний час каналізація справна і працює в нормальному режимі.

Источник:http://mis.dp.ua/news/aromatna-istoriya

Поделиться
Be the first to comment

Leave a Reply