Депутат Хитров хитрує?
Триває передвиборча гонка і до влади знову лізуть, як зараз модно казати, «прохавані» пучкіни, хитрови та їхні друзі по кориту.

По депутату Пучкіну вже почалося розслідування на рівні Державної фіскальної служби України.

1 2

Хто наступний? Хто ще в нас бідний та брехливий?

Та їх багато, як виявилося. Бо задекларувалися тільки 21 з 75 депутатів. А інші? Чогось бояться, що приховують від своїх обранців? І це знову ті самі обличчя. Виборці повинні знати все про претендентів на владу і не зробити чергову помилку, віддавши свій голос за негідника.

Звернувшись до міського голови С. Сафронова з запитом про декларації Лісничого І.С. та Хитрова А.М., секретар міської ради О.Плахотнік, в порушення вимог статей Закону України «Про доступ до публічної інформації», відмовляє в наданні таких даних і пропонує звернутися безпосередньо до розпорядників, які, в свою чергу, також приховують інформацію.

Згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації», на ім’я міського голови активістами міста були повторно направлені запити про надання інформації про майно, доходи та зобов’язання фінансового характеру стосовно деяких депутатів  міської ради, а саме – Пучкіна Д.М., Коробочки О.М., Морохова Г.О., Китаєва Є.А. та Хитрова А.М. До речі, згідно з діючим антикорупційним законодавством, таку інформацію кожен депутат ПОВИНЕН опублікувати на сайті міської ради. Але…

Побачивши в наступному запиті нагадування про адміністративну відповідальность за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення за ненадання інформації, О.Плахотнік таки дає відповідь, згідно якої декларацій у міській раді немає!

1

Інші фігуранти даної публікації, такі, як Морохов та Коробочка до цього часу теж прохолоджуються, тому ми їм дали «копняка».

2

Чекаємо на відповідні дії прокуратури міста.

Ангеліна Богданова

 

Поделиться
About AdMIN 61 Articles
Имея незлобливый характер, врагами так и не обзавелся, поэтому, время от времени, вынужден драться с друзьями…

Be the first to comment

Leave a Reply