На даху супермаркету в Кам’янському злодії відкрили “власне виробництво”
В Кам’янському розкрита крадіжка силових кабелів. Злодіями виявилися самі працівники

Про це розповіли інспектор поліції Дніпровського відділення капітан поліції Олександр Андрієнко (на фото праворуч) та начальник відділу безпеки ТЦ «Терра» Андрій Почтаренко (на фото ліворуч).

В ТЦ «Терра» супермаркету «Варус» зараз проходять ремонтні роботи. Працівники охорони супермаркету «Варус» з тиждень стали помічати, що бракує силових кабелів, що забезпечують світлову рекламу. Охороні «Варусу» довелося кликати на допомогу поліцію.

5 грудня, під час відпрацювання лівобережного району, біля церкви на вул. Харківській робітники поліції звернули увагу на двох чоловіків, які несли велику важку сумку, з якої був помітний той самий кабель. Щоб підтвердити свої підозри, правоохоронці зупинили їх та перевірили вміст сумки.

Чоловікам нічого не залишалося, як зізнатися, що в сумці у них дійсно силовий кабель, який вони вкрали для придбання наркотиків, бо їм необхідно за щось колотися. При затриманні при них виявили 30 метрів одного виду кабелю і 16 метрів – іншого. Затримані – місцеві мешканці віком 40 і 42 років, один з них раніше судимий. Вони  є працівниками підрядної організації, яка здійснює ремонтні роботи в ТЦ «Терра» та «за суміщенням» – крадіями.

Поліцією було встановлено, що цей кабель вони розрізали болгаркою на невеликі шматки розміром з 35 см в робочий час, перебуваючи на даху торгового центру, а потім планували реалізувати “товар” в металоприйомку.

Таким чином, відкривши на даху супермаркета «власне виробництво», вони викрали та порізали на шматки близько 100 метрів силового кабелю на суму близько 20 тис. гривень. Товщина такого кабелю в діаметрі складає 4 см.

Між ТЦ «Терра» та  підрядною організацією укладено договір на виконання робіт, тому відповідальність за співробітників та повний обсяг робіт покладена на підрядників.

Робітники Дніпровського відділення поліції провели впливову профілактичну бесіду з іншими працівниками підрядної організації про недопущення подібних випадків, підкресливши, що за даним фактом відкрито дві кримінальні справи за ст. 185 ч.1 (санкція статті – позбавлення волі від 3-х до 5 років).

Катерина Панасенко

Поделиться
Be the first to comment

Leave a Reply