Оперативно-профілактичне відпрацювання міста поліцейськими Кам’янського спільно з поліцейськими Управління патрульної поліції в м. Дніпро
dscn2264

18 листопада поліцейськими Кам`янського спільно з поліцейськими Управління патрульної поліції в м. Дніпро було проведено оперативно-профілактичне відпрацювання міста Кам`янське.

Даний захід був направлений на стабілізацію криміногенної обстановки, попередження та розкриття вуличних злочинів в місті.

Для участі в проведенні оперативно-профілактичного заходу були задіяні 52 працівника поліції Кам`янського, 20 працівників Управління патрульної поліції в м. Дніпро на 4 екіпажах.

dscn2253

Перед патрулюванням начальник Кам`янського відділу поліції Сергій Лукашов провів цільовий інструктаж особового складу та перевірив екіпірування поліцейськіх. Потім особовий склад був розподілений на групи, які отримали план-завдання з чіткою постановкою завдань.

dscn2253

dscn2262

В ході відпрацювання поліцейськими було перевірено 14 раніше судимих осіб, які перебувають під адміністративним наглядом. Виявлено 1 факт порушення правил адміннагляду.

За порушення громадського порядку складено 16 адміністративних протоколів за ст. 173, 178, 175-1 КУпАП.

Перевірено 6 власників зброї, серед яких виявлено 2 порушника.  Відносно них складені адміністративні протоколи за ст. 192 КУпАП.

Було перевірено 25 транспортних засобів. Складено 6 адміністративних протоколів: за ст. 122 КУпАП-4, ст.122 КУпАП -1, ст. 130 КУпАП-1.

Під час патрулювання на лівобережжі міста було звернуто увагу на 32-річного чоловіка, який сильно занервував при появі поліцейських. При проведенні поверхневого огляду у чоловіка було вилучено мобільний телефон «Самсунг», який згідно бази поліцейських значиться як викрадений.

При патрулюванні по проспекту Перемоги у 36-річного чоловіка було виявлено та вилучено паперовий згорток, в якому знаходилась речовина рослинного походження зеленого кольору в подрібненому стані з характерним запахом. Поліцейським чоловік повідомив, що це «марихуана».

На правобережжі міста було встановлено 28-річну жінку, яка з гаражу по проспекту Аношкіна викрала у власника барсетку.

Поделиться
Be the first to comment

Leave a Reply