Поліцейські Кам`янського припинили діяльність незаконного пункту прийому металобрухту
viber2-image

На території приватного домоволодіння по вулиці Ціолковського орендатори будинку облаштували незаконний пункт прийому металобрухту.

Невдоволенні таким сусідством, люди постійно скаржились дільничним офіцерам поліції.

Відомості по даному факту було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст. 213 Кримінального Кодексу України.

В рамках кримінального провадження працівниками Заводського відділення поліції спільно із прокуратурою міста було проведено санкціонований обшук на території приватного домоволодіння, в результаті якого було вилучено 3 вагів – 2 промислових, 1 електронні та близько 1,5 тонни металобрухту.

При проведенні обшуку на території домоволодіння поліцейські зустріли жінку та чоловіка. Жінка пояснила, що вона адміністратор і здійснює прийом металобрухту. Чоловік розповів, що він прийшов здати метал, за що і отримав гроші.

viber1-image

Як з`ясували правоохоронці, будинок належить 40-річній жінці, але вона тут не проживає і вже близько 4 років здає його в оренду чоловіку із дружиною, які і вирішили на даній території облаштувати незаконний пункт прийому металобрухту.

Поделиться
Be the first to comment

Leave a Reply