Реформи чи репресії в Дніпродзержинському ДТУ?
389 вересня 2015 року минуло  два роки, як викладача  Дніпродзержинського Державного  Технічного Університету  Надію Тіхонцову  було звільнено за мирну акцію протесту, на яку вона вийшла  проти розкрадання бюджетних коштів,  проти адміністративного свавілля та  «мертвих душ» серед  викладачів та  студентів.

За цей період часу головним показником  в розслідуванні  порушених  числених кримінальних справ стало  іх затягування та   закриття. Екс-викладач  в пошуках справедливісті оббиває пороги міліції, прокуратури та інших відповідальних органів, але корупційні щупальця занурили до самої верхівки схеми – Міністерства освіти та науки, де пріоритетом  є позбавлення від прогресивних і ініціативних  викладачів і професіоналів, про що свідчить   25-річний стаж педагогічної діяльності Н. Тіхонцової.

В Україні це не єдиний випадок розправи над «інакомислячими». В аналогічну ситуацію потрапила ще одна викладачка ВНЗ, яка також не впевнена, що система правосуддя спрацює. Репресії проти викладачів, яки виступають проти корупції в системі освіти, в Україні набирають оберту.

Тому Н.Тіхонцова звернулася до останньої інстанції – гаранта Конституції,  президента України П.Порошенка, щоб завдяки його особистого втручання ця резонансна справа була всебічно  та неупереджено розслідувана.

Поделиться
About AdMIN 61 Articles
Имея незлобливый характер, врагами так и не обзавелся, поэтому, время от времени, вынужден драться с друзьями…

Be the first to comment

Leave a Reply