У Криничанському районі кандидатом на голову громади зареєстрований кам’янчанин
p1060293

16 листопада закінчилась реєстрація кандидатів на місце голови Криничанської об’єднаної територіальної громади та кандидатів у депутати на 26 округів цього ж району.
Примітним є той факт, що бажання очолити територіальну громаду Криничанського району виявив житель Кам’янського. Це –  Власенко Віталій Анатолійович. Він заявив себе як самовисуванець, тобто ніякого «політичного наміру» в своєму бажанні не переслідує.
До Віталія Анатолійовича, як до компетентного фахівця, який на протязі майже 15 років займається проблемами земельної реформи, часто зверталися жителі цього району з питаннями оформлення прав на землю, землеустрію та землекористування. Ні для кого не секрет, що питання паїв, земельних ділянок, рейдерських захоплень територій, а так само спроби «обдурювання» селян носять зараз масштабний характер.
Бажання допомогти жителям Криничок повноцінно користуватися всіма правами територіальної громади, бути її повноправними власниками, і сподвигло В.Власенко балотуватися.
Голова сільської виборчої комісії Віктор Кваша зазначив, що зареєструвалося дуже багато охочих і кандидати ще подають документи. Сьогодні комісія планує закінчити роботу о 23.59, як того вимагає Закон.

p1060284

p1060291

Катерина Панасенко

Поделиться
Be the first to comment

Leave a Reply