В “Електронній книзі скарг України” запрацювала нова форма подання скарг
 images

Ми, як і належить, розвиваємося разом із нашими читачами. Цього разу ми запровадили нову, зручну форму подачі скарг.

Тепер наші читачі не забуватимуть, що потрібно залишати для журналістів контактні дані. А у зв’язку із зростанням надходження скарг із зони АТО – це дасть нам можливість пильніше відстежувати, хто насправді надсилає інформацію. Річ у тому, що нам неодноразово, під виглядом небайдужих українців, матерів чи дружин військових, надсилали скарги із території Російської Федерації, у надісланих скаргах ці люди жалілися на умови проживання військових у військових таборах, що знаходяться на сході країни в зоні проведення АТО. Після недовгих роздумів ми запровадили, виходячи із нашої політики обробки персональних даних, декілька додаткових протоколів, що надходійдуть разом зі скаргою – це дасть можливість виявляти скарги сумнівного характеру, та вживати дії, щоб встановити особу, яка надіслала скаргу чи територію, звідки було надіслано претензію. Потім ці дані можна буде передати до відповідних правоохоронних органів.

Окрім цього, кожен читач безпосередньо з контактної форми, ще й може додати до скарги скан-копії документів, що підтверджуватимуть написане. Це також вплине на правдивість та переконливість надісланих скарг нашими читачами.

Сподіваємося, подібні запровадження допоможуть і журналістам і читачам.

Щиро Ваша “Електронна книга скарг України” – http://www.reaction.org.ua/news-2/v-elektronnij-knizi-skarg-ukra%D1%97ni-zapracyuvala-nova-forma-podachi-skarg/

kniga-zhalob-i-predlozheniy

Поделиться
Be the first to comment

Leave a Reply