В Кам’янському грабіжник був затриманий сусідами потерпілої
На фото: ліворуч –  Антон Скидан, праворуч – Ярослав Лісний.

Начальник сектору кримінальної поліції Дніпровського відділу Кам’янського ВП Рудик М.В. (на фото – в центрі) доповів, що 7 грудня о 19.45 на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що зловмисник, який пограбував жінку в ліфті її будинку, затриманий громадянами, які стали випадковими свідками події.

Ярослав Лісний, який працює на ДМКД  в управлінні охорони, розповів, що, підіймаючись до своєї квартири по сходах, бо ліфт чомусь не працював, почув жіноче ридання та якісь підозрілі звуки, схожі на штовханину. Прислухавшись, чоловік переконався, що ці звуки доносилися з ліфту, та прискорив кроки. Назустріч йому попався кремезний чолов’яга, який своїм виглядом не визвав у Ярослава ніякої підозри. Але, коли він побачив заплакану жінку, яка благала допомогти, бо її пограбували, Ярослав миттєво подався за правопорушником.

В цей час інший сусід, Антон Скидан, прогрівав своє авто біля іншого під’їзду. Побачивши, що в його сторону біжить чоловік, а за ним його товариш Ярослав, Антон зрозумів, що втікача потрібно зупинити. Але в цей час він і сам «зупинився», спіткнувшись и впавши на землю. В цю ж мить чоловіки його скрутили та утримували до приїзду поліції. Поліція прибула вчасно.

Грабіжником виявися чоловік 1976 року народження, уродженець Запорізької області, який приїхав до Кам’янського начебто провідати мати. Чи нам своїх мало? Але, як бачимо, привід в нього був зовсім інший. Він вирішив згадати молодість, яка пройшла і відповідному місці за аналогічний злочин. Тоді він попав за грати також за грабіж жінок, погрожуючи їм ножем.

Як виявилося, в цей же день, але трохи раніше, десь о 15.00 він вже «відзначився» – відкрито заволодів майном громадянки. “Дохід” злочинця за день склав 1600 грн.

Обидва злочини грабіжник скоїв на території 5-то мікрорайону лівобережжя, біля супермаркету «Велес». Він спостерігав за жінками, яки купляли продукти або знімали гроші з банкомату та «проводив» їх до оселі.

Зараз йому знову «світить» віконце в камері – по обом випадкам відкрито кримінальні провадження – за ст.186 ч.2 та 187 ч.2.

Керівництво поліції Кам’янського висловило подяку чоловікам за їх мужній вчинок. До речі, Антон Скидан працює в обласній лікарні ім. Мечнікова.

Катерина Панасенко

Поделиться
Be the first to comment

Leave a Reply