В Кам’янському наркотичні речовини розповсюджують вже і жінки
21 січня 2017 року при проведенні відпрацювання території Заводського району працівники поліції звернули увагу на чоловіка із жінкою. Парочка в будинку по вулиці Галини Романової обходила всі під’їзди, а саме – жінка почергово заходила усередину кожного під’їзда, знаходилась там деякий час, після виходила, весь час чоловік її чекав на вулиці та постійно озирався навкруги. Вийшовши із останнього під їзду, жінка запалила на вулиці цигарку та підійшла до чоловіка, в цей час до «підозрілої парочки» підійшли працівники поліції.

Поліцейські представились, жінка явно занервувала. Після зауваження щодо паління в невстановленому місці відносно неї було складено адміністративний протокол за ч.1 ст.175-1 КУпАП та проведено поверхневий огляд, в результаті якого у 35-річної жінки було виявлено медичний шприц, ємністю 20 мл, заповнений до позначки 5 мл речовиною коричневого кольору. Поліцейським жінка повідомила, що в даному шприці знаходиться наркотична речовина «опій», яку вона зберігала для особистого вживання.

Відомості по даному факту внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст 309 КК України.

При проведенні відпрацювання території Південного району поліцейські звернули увагу на жінку, яка по вулиці Б.Хмельницького розпивала спиртні напої, відносно неї було складено адміністративний протокол за ст.178 КУпАП та проведено поверхневий огляд, в результаті якого у 42-річної жінки було виявлено прозорий поліетиленовий пакет, в якому знаходився медичний шприц об’ємом 20 мл, заповнений до позначки 4 мл рідиною коричневого кольору. Правоохоронцям жінка пояснила, що в даному шприці знаходиться наркотична речовина «опій», яку вона зберігала для особистого вживання.

Відомості по даному факту внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст 309 КК України.

Поделиться
Be the first to comment

Leave a Reply