Верховний Суд відкрив провадження проти мера Кам’янського
vitaliy_kupriy

Про це повідомив у соціальній мережі ФБ народний депутат України Віталій Купрій. Як доказ відкриття провадження  у відношенні міського голови Білоусова А.Л., він додав такий документ – Ухвалу суду.

kuprij

Верховний Суд України 10 жовтня 2016 року відкрив провадження за моїм позовом про визнання протиправною бездіяльності Кам’янського міського голови Андрія Білоусова.

Нагадаю, для встановлення справедливості та виявлення корупції в земельній сфері міста Кам’янське я подав позов щодо ненадання витребуваної інформації Андрієм Білоусовим у відповідь на моє депутатське звернення від 16 лютого 2016 року. Так, Заводський районний суд міста Кам’янське Дніпропетровської області 11 травня 2016 року визнав протиправною бездіяльність Андрія Білоусова.

Постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 26 липня 2016 року рішення першої інстанції було скасовано. Після цього я подав касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України. Проте, ухвалою від 15 серпня 2016 року мені було безпідставно відмовлено у відкритті касаційного провадження. На жаль, на теперішній час звернення залишилось чи не єдиною можливістю в захисті депутатом прав громадян. Тому цим рішенням суд фактично позбавив мене права захищати людей!

Щоб зупинити цю ганебну практику я подав заяву до Верховного Суду України про перегляд ухвали Вищого адмінсуду. Адже вважаю, що сама інституція депутатського звернення є елементом парламентського контролю за процесом розбудови Української держави. Вона надає можливість отримати відповідну інформацію, щоб привернути увагу громадськості, правоохоронних органів до випадків порушення прав людей, корупції та нехтування чиновниками чинним законодавством.

Поточна судова практика в адміністративних судах порушує ці засади, а тому рішення Верховного Суду в цій справі має надзвичайну важливість для українського суспільства!

Поделиться
Be the first to comment

Leave a Reply