Відбуласая конференція Дніпродзержинського «УКРОПу»
223 вересня 2013 року відбулася міська конференція політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

«Верховна рада перетворилася в «кнопкодавів», які приймають рішення за попередню оплату, яка визначається шестизначними купюрами. Президент України не виконав своїх обіцянок перед народом. Ми бачимо, як герої добровільного руху кидаються ним за грати, а вбивці майданівців досі на волі, не виплачуються обіцяні гроші воїнам АТО, війна, яка скінчиться «за одну годину», триває, бо гроші, які виділяються міжнародним суспільством для її скорішого зупинення, розкрадаються. «Риги» перефарбувалися і продовжують свою ганебну діяльність з новими силами. Тому виникла  гостра необхідність створення нової партії, яка б стала на протидію безладдю і захистила національні інтереси», – зазначив народний депутат В.Купрій у вступній промові.

«І така партія утворена. Це – «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». Молода, але сильна, перспективна та рішуча сила патріотів України змусить президента нести політичну відповідальність перед народом та скласти свої повноваження. «УКРОП» займе почесне місце в Дніпродзержинську, бо наша ціль – об’єднати біля стратегічної мети молодь, активних громадян, волонтерів та героїв. Наше завдання – не допустити старі бездіяльні кадри до продовження владних повноважень. Команда дніпродзержинського «УКРОПу» в своєму складі має таку «рухому силу», як народні депутати В.Дідич та О.Дубінін, тому немає сумніву, що наша політична партія, маючи тверду політичну платформу і склад дієвих активістів, патріотів свого міста – переможе».

На конференції на посаду міського голови одноголосно було висунуто Є.Найду. Він пройшов АТО, сміливий, рішучий і готовий до продовження бою, але це вже буде для нього інша війна, війна з корупцією, безладом т а іншими негативами, які накопичила діюча влада.

Ю.Колесник, підсумовуючи промову В.Купрія, додав, що, згідно з новим Законом України «Про гендерну політику», міське об’єднання в своєму складі має 13 жінок, що складає 33 відсотки від загальної кількості партійців.

Катерина Панасенко

Поделиться
About AdMIN 61 Articles
Имея незлобливый характер, врагами так и не обзавелся, поэтому, время от времени, вынужден драться с друзьями…

Be the first to comment

Leave a Reply