Відбулася чергова нарада міліції та ЗМІ у Дніпродзержинському МУ
1Сьогодні, 21.09.2015р., у приміщенні Міськуправління відбулася щотижнева нарада керівного складу міліції з представниками громадськості та ЗМІ.  Доповідач повідомила, що за період з 14 по 20 вересня від громадян міста надійшло 852 заяви та повідомлення, серед яких 88 про кримінальні правопорушення.

19.09.2015 року близько сьомої години ранку, після нічних зловживань алкоголем, сварка, яка перейшла в бійку, позбавила життя молодого хлопця.

В цілому, на День міста, обстановка в ці святкові дні була більш-менш спокійною.

На запитання одного з міських журналістів з приводу нічного вояжу швидкої та міліції, перший заступник Баглійського райвідділу В.Чернець, не зміг нічого пояснити. Прикро, що керівник такого рангу не знає, що коїться в нього на районі, і прокоментував нічну подію заступник начальника міліції з громадської безпеки, підполковник міліції Пінчук А.: «То доставляли людину без певного місця проживання, в побуті – БОМЖа, до лікарні».

З приводу питань, які ставилися набагато раніше, а саме про наркопритон в районі вул. Леніна,47, що за «Ельдорадо», а письмова відповідь першого заступника начальника міськуправління Гусятниченка В. про те, що «нічого не підтвердилося», відповів виконуючий обов’язки відділу боротьби з економічними злочинами, В.Конюх. Як виявилося, в нього так само «нічого не підтвердилося». Відеоматеріал журналістів нашого сайту на момент подання заяви в міліцію про збори наркоманів в хащах біля будинку офісного центру, свідчить, що «все підтвердилося». Фото на сьогоднішній день цього лежбища наркоманів також підтверджує цей факт. Тільки хащі розрослися, а шприци та матрац лежать на своїх містах. Як то кажуть, «уколовся і забувся». Як виявилося, по заяві про цей наркопритулок, наші доблесні міліціонери шукали наркоманів… в офісі партії «Самопоміч», який розташований поруч. Виправдання В.Конюха зупинив начальник Дніпродзержинського міського управління полковник міліції Остапов В.К.: «Мабуть шприци в тих хащах свідчать не про те, що туди ходять робити ін’єкції проти запалення легенів» та наказав ретельніше вивчити поставлене вже декілька разів, питання. «А ларчик просто открывался…», і міліції потрібно лише в певний час, ввечері (підказка від наших репортерів) завітати туди, познайомитись з «мешканцями Джунглів» та задокументувати побачене. Але в місті існує частина наркотрафику, і комусь дуже не вигідно займатись пошуком ланкового.

1Активістами нашого міста ставилися також питання стосовно волонтерів, які збирають гроші для хворих дітей біля АТБ. Чи насправді зібрані кошти йдуть на лікування діточок, чи це шахрайство? На це питання дав відповідь начальник Дніпровського відділу В.Цимбал. Він пояснив, що до його райвідділу надходило декілька заяв від городян з цього приводу і розслідування підтвердило, що гроші надходять за адресою, принаймні, по двух благодійних організаціях, по яких велася перевірка. Одна з організацій була зареєстрована у Донецькій області, на даний час перереєстрована в нашому місті.

Але, перевірка робітниками  нашої міліції викликає великий сумнів, як, наприклад, про наркопритон, тому наші журналісти запланували свою перевірку, про яку розповімо на сайті.

Голова окремого підрозділу ГО «Дорожній контроль Україна» в Дніпропетровській області Микола Кривошеєв запитав керівництво УВС міста, на якій підставі наряд ДПС чергує на вул. Дніпростроєвській, в районі зупинки «Камінь», яка не є місцем концентрації ДТП та аварійно-небезпечною дільницею. В той час, як на дорогах Дніпродзержинська збільшилась кількість ДТП, і там необхідна присутність нарядів ДПС для запобігання правопорушень та проведення профілактичних заходів, вони розташувалися на «хлібному» місті. Заступник начальника відділу ДАІ Литвиненко І.І. надав відповідь, що ДПСники там охороняють дамбу ГЕС. Виникають питання, де дамба, а де зупинка «Камінь», навіщо на ГЕСі охорона? Якщо наряд ДПС сторожує дамбу, то чому охорона ГЕСа на регулює рух транспорту? Остапов В.К. наказав надати письмову відповідь на питання щодо розташування патрулів у єдиній дислокації.

Катерина Панасенко

 

Поделиться
About AdMIN 61 Articles
Имея незлобливый характер, врагами так и не обзавелся, поэтому, время от времени, вынужден драться с друзьями…

Be the first to comment

Leave a Reply