Воєнний стан: ЦВК скасувала вибори в 10 областях України
Центральна виборча комісія 29 листопада 2018 року скасувала вибори в об’єднаних територіальних громадах у 10 областях через воєнний стан.

Зокрема, 23 грудня на місцевих виборах мали обирати депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад, а також сільських, селищних і міських голів. “Комісія звернула увагу суб’єктів та інших учасників виборчого процесу місцевих виборів, що проводяться в областях, у яких введено воєнний стан, на неухильне дотримання вимог частини першої статті 19 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” щодо заборони проведення виборів”, – повідомляє прес-служба ЦВК.

Уточнюється, що питання призначення місцевих виборів вирішуватиметься суб’єктами їх призначення в порядку, визначеному законодавством України, після припинення або скасування воєнного стану.

Нагадаємо, що 25 листопада кораблі військово-морських сил України були обстріляні і захоплені в Чорному морі на виході з Керченської протоки. Окупанти також заарештували українських моряків. Після атаки Росії в 10 областях України ввели воєнний стан до 26 грудня 2018 року. Під дію закону потрапили: Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області. Остаточний указ був опублікований у газеті Верховної Ради України 28 листопада. Як повідомляв OBOZREVATEL, координатор виборчих і парламентських програм громадянської мережі “Опора” Ольга Айвазовська попереджала, що через воєнний стан вибори в ОТГ не зможуть відбутися.

Більше тут: https://willbeua.com/news/voiennii-stan-tsvk-skasuvala-vibori-v-10-oblastiakh-ukrayini_9460/

Поделиться
Be the first to comment

Leave a Reply