За збитки, завдані державі при ремонті мостового переходу, посадовці-зловмисники з Кам’янського понесуть покарання
15203284_1767217170195267_501541051819033685_n

Працівниками Управління захисту економіки  в Дніпропетровській області викрито директора товариства та керівника відділу технагляду, які причетні до розкрадання бюджетних коштів при проведенні ремонту мостового переходу  ГЕС. Кримінальне провадження з обвинувальними актами щодо підозрюваних направлено до суду.

У січні 2016 року за матеріалами оперативників УЗЕ слідчим відділом Кам’янського ВП було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що на проведення капітального ремонту автодорожнього мостового переходу на греблі Кам’янської ГЕС з бюджету було виділено 2 мільйони 340 тисяч гривень, та, в подальшому, підписано договір з товариством на виконання вказаних робіт.

По завершенню ремонтних робіт, директор товариства та начальник відділу технічного нагляду одного з департаментів міськради підписали акти виконаних робіт, в яких завищили обсяги та якість виконаних робіт. До офіційних документів необґрунтовано було включено роботи, які фактично не проводилися, а саме – оцинкування металевих конструкцій, деталі кріплень не відповідали заявленим вимогам, а якість робіт та використаних матеріалів була значно нижча за обумовлену договором.

Таким чином, злочинні дії посадових осіб призвели до збитків, завданих бюджету, на суму понад 360 тисяч гривень.

В кінці жовтня 2016 року начальнику відділу технічного нагляду слідчі повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

У листопаді було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України директору товариства.

Наразі матеріали кримінального провадження з обвинувальними актами направлені до суду.

Обвинувачуваним загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 8-ми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Поделиться
Be the first to comment

Leave a Reply