Народний депутат В.Дідич надав суттєву допомогу Криничанській лікарні
Тривалий час, плідно та ефективно працює на 40-му виборчому окрузі народний депутат Валентин Дідич.

Крім Кам’янського, до цього округу належить Криничанський район. Чи не кожен житель селища знає свого депутата в обличчя, але не кожен знає, яку величезну допомогу він надає району, зокрема Криничанській лікарні.

Так, завдяки йому кошти надійшли за адресою та було придбано медичне обладнання для педіатричного відділення  та поліклініки, яке вкрай важливе для діагностування, профілактики  та лікування діточок та дорослих мешканців району.

Колектив лікарні на чолі з головним лікарем А.Каграманяном висловлює Валентину Дідичу щирі слова подяки за проявлену турботу, за його небайдуже ставлення до проблем медичної реформи та зацікавленість в адресній допомозі.

Нещодавно народний депутат В.Дідич був відзначений медаллю «За заслуги перед містом Кам‘янське 3 ступені». Мер Кам’янського А. Бєлоусов підкреслив вагомий особистий внесок у вирішенні загальних питань теріторіальної громади Кам’янського  та соціально-економічний розвиток регіону.

Мешканці Криничанського району, працівники лікарні приєднуються до поздоровлення та бажають в Новому році своєму депутатові міцного здоров’я, наснаги та плідної праці.

К.Панасенко

 

Поделиться
Be the first to comment

Leave a Reply